Plebiscyt na najpopularniejszy blog prawniczy :)

Prawnicza blogosfera z każdym rokiem robi się coraz większa i polskich blogów prawniczych jest już pewnie z kilkaset (sam subskrybuję około setki 🙂 ). Można zatem było się spodziewać, że prędzej czy później pojawi się pomysł stworzenia jakiegoś rankingu czy konkursu wzorem inicjatywy Blog roku.

Dla osób zaznajomionych z portalami dla prawników nie mogło być zaskoczeniem, że pierwszy ogólnopolski konkurs na najlepszy blog prawniczy oraz plebiscyt na najpopularniejszy blog organizuje branżowy portal Polski Prawnik – chyba jedyne miejsce w polskim internecie poświęcone wydarzeniom z życia kancelarii i korporacji prawniczych.

Konkurs Polskiego Prawnika o tytuł Grand LawBlog 2013 ma charakter ekspercki i zgłoszone do niego blogi oceniane są przez jury zgodnie z zasadami opisanymi na stronie konkursu. Tu niestety czytelnicy nic nie pomogą 🙂

Równolegle odbywa się jednak Plebiscyt na najpopularniejszy blog prawniczy. Tu zasady są proste – każdy może wykorzystując formularz konkursowy zagłosować na dowolne trzy blogi, które uważa za godne uwagi.

Nie ukrywam, że nie oparłem się pokusie zgłoszenia mojego bloga do konkursu 🙂 Wszystkich Czytelników serdecznie zachęcam do głosowania i rzecz jasna byłoby mi niezmiernie miło, gdyby mój blog znalazł się wśród blogów, na które będziecie głosować 🙂

Spodobał Ci się ten artykuł?

Subskrybuj bloga, a otrzymasz wiadomość e-mail o każdym nowy wpisie

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.